Greta Koçi një bukuroshe e vërtetë

Është një prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për këngëtaren e njohur Greta Koçi, e cila në një fotografi postuar në profilin e saj në Instagram, ka pozuar tamam si një bukuroshe e vërtetë

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).