Greta Koçi ndryshon…

Greta Koci ka ndërruar look duke i shndërruar flokët e saj nga të zinj në të kuqe.

Këngëtarja e njohur e cila ka bërë një ndryshim drastik duket shumë bukur me modelin e ri me balluke,shkruan Kosova Sot.

Me një xhaketë ngjyrë blu, Greta duket shumë e veçante dhe me stil.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).