Greta Koçi merr një befasi të ëmbël, në ditëlindjen e 28-të

Greta Koçi është një ndër këngëtaret që e zotërojnë skenën që prej shumë kohësh. Sot ajo feston ditëlindjen dhe ndonëse gjithmonë është parë si “16”, në të vërtetë ka mbushur plot 28 vjeç!

Në këtë ditë të rëndësishme për të nuk kanë munguar urimet dhe dhuratat. Motra e saj Eni Koçi e ka surprizuar që në mesnatë, duke bërë që 28 vjetori të nisë në mënyrë të paharrueshme.

Eni i ka dhuruar shumë trëndafila të kuq, një shishe shampanjë, nutella e gjëra të tjera të ëmbla. Ajo ka postuar një foto të Gretës, e cila shfaqet e buzëqeshur pranë dhuratës dhe ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime!”. Kujtojmë që dy motrat janë shumë të lidhura me njëra-tjetrën dhe urimi bashkë me surprizën nuk kishin si të mungonin.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS