Greta e ka gati videoklipin e ri muzikor

Greta Koçi i ka njoftuar fansat e saj se tashmë e ka gati këngën e re, të cilën do ta publikojë së shpejti.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo ka bërë të ditur se ka përfunduar edhe xhirimi i videoklipit, ndërsa shpreson që kënga e re të pëlqehet.

“Kënga e re është gati… Klipi tashmë përfundoi. Uroj që të jetë kënga më e dashur për ju”, ka shkruar këngëtarja në Instagram.

Më pas, ajo i ka pyetur ndjekësit e saj: “Sa nga ju po e presin këngën e re?!”.

Një prej projekteve më të fundit të Gretës, ishte bashkëpunimi me Genc Prelvukajn, “Nuk ka dashni”, që u publikua në muajin qershor e që numëron gjashtë milionë shikime në YouTube.

Ndërsa në javët e fundit, këngëtarja ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale që vënë në pah bukurinë e saj.

Ajo është shfaqur me veshje të ndryshme duke bërë rolin e modeles në formë të një seti fotografik dhe natyrisht se ka marrë pëlqime të shumta.

Greta ka reklamuar fustane të ndryshme që rrinin shumë mirë të trupin e saj. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).