Gresa Behluli vjen me potpuri moderne për festat e fundvitit

Në prag të festave të fundvitit artistët janë kujdesur që të vijnë me projekte të reja për adhuruesit e këngëve të tyre.

Shumë këngë të reja e kryesisht potpuri popullore u servuan për publikun disa javë para ndrrimit të moteve, shkruan GazetaExpress.

Ndryshe nga kolegët e saj, Gresa Behluli solli një potpuri me këngë moderne dhe jo popullore.

Këngëtarja e njohur ka zgjedhur disa këngë të Sabri Fejzullahut dhe Bedri Islamit, ndërsa i ka sjell ato në një mënyrë shumë të veçantë.

Këngëtarja përmes rrjeteve sociale ka falënderuar artistët dhe kompozitorin e këtyre këngëve Xhevdet Gashin duke treguar se për këtë potpuri ka edhe lejen e tyre.

Ndryshe këngët janë realizuar edhe me video ku Gresa duket mjaft bukur dhe e kuruar në çdo detaj për këtë paraqitje./GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).