Gresa Behluli tejet me stil, i lë prapa shoqet

Se këngëtarja e njohur Gresa Behluli veçohet për stilin e saj, e dëshmojnë edhe fotografitë e fundit, që ajo ka realizuar, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E kuruar deri në detajin e fundit, këngëtarja ka preferuar kësaj radhe një prej ambienteve të qytetit, për të pozuar para aparatit.

E me sharmin e saj, që vihet re nga aeroplani, defenetivisht i ka lënë prapa të gjitha shoqet.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).