Gresa Behluli së shpejti sjell projektin e ri muzikor, si në filma

Në faqen e saj në Facebook, këngëtarja ka publikuar trailerin e videoklipit më të ri, i cili ngjason në një mini projekt filmik, derisa Gresa duket më e bukur se asnjëherë duke parakaluar në disa skena.

Këngëtarja e njohur Gresa Behluli, pas pushimeve verore duket se i ka mbushur bateritë për t’a sjellur këngën e saj më të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Në faqen e saj në Facebook, këngëtarja ka publikuar trailerin e videoklipit më të ri, i cili ngjason në një mini projekt filmik, derisa Gresa duket më e bukur se asnjëherë duke parakaluar në disa skena.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).