Granit Ismajli këngëtari i cili po bënë emër në muzikë

Kënga e fundit e këngëtarit të talentuar të Gjilanit, Granit Ismaljli “Veç edhe një herë”, është pëlqyer jashtëzakonisht shumë nga adhuruesit e muzikës.

Granit Ismajli i cili është pjesë e “Black Fish”, gjerë më tani ka arritur ti publikon tri këngë të cilat janë të pëlqyera mjaft shumë nga publiku, dhe kjo ka bërë që Ismajli të vazhdon me publikimin e këngëve të reja të cilat publiku me kërshëri të madhe është duke i pritur.

Këngët e këngëtarit të talentuar, Ismajli, mund të ndiqen me ëndje në shumë radio e televizione, duke dëshmuar që ky talent i muzikës ka bërë me të madhe publikun për vete.

Granit Ismajli brenda një muaji pritet të publikojë një këngë të re, dhe shpreson se fansat do ta mirëpresin këtë këngë.
“Jam duke e përgatitur këngën e radhës, na ka mbetur shumë pak punë por brenda disa javëve dashamirët e muzikës sime do të kenë mundësi ta dëgjojnë këtë këngë, kjo do të jetë një befasi për ta”, ka bërë të ditur Ismajli.

Këngëtari Ismajli ka theksuar se me publikimin e tri këngëve gjerë më tani është ndarë shumë i kënaqur.
“Nga zemra i falënderoj të gjithë bashkëpunëtorët e mijë, poashtu edhe fansat të cilët çdo ditë e më tepër po më japin forcë që të jem pjesë e tyre”./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).