Grafite në pronat e serbëve në Pasjan

Gjilan – Në fshatin Pasjan, dy ankuesit meshkuj serb kanë raportuar se të dyshuar të panjohur në objektet e tyre kanë shkruar grafite.

Nuk dihet se për çfarë grafitesh është fjala, por policia e Kosovës rastin e ka paraqitur si dëmtim prone./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).