Grabitje si në filma, shtetasi i Maqedonisë grabit në Gjilan automjetin Audi SQ7

Gjilan – Në rrugën e Prishtinës, në Gjilan ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se i dyshuari mashkull shtetas i Maqedonisë së Veriut, në bashkëveprim me një person tjetër të dyshuar, nën kërcënim të armës, në emër dhe në kompensim të një shume parash prej 100 000€ i kanë grabitur automjetin e tij të tipit Audi SQ7 dhe është larguar në drejtim të Maqedonisë së Veriut.

Rasti është duke u hetuar dhe nga policia është cilësuar si grabitje./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS