Grabitje me maska në Gjilan e Viti

Gjilan – Në rrugën “Zija Shemsiu”, në Gjilan ankuesi mashkull shqiptar ka njoftuar se tre të dyshuar të maskuar kanë kryer grabitje në një qendër tregtare e më pas me një veturë janë larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të lënduar njoftoj policia e Kosovës.

Edhe në rrugën “Rexhep Bislimi”, në Viti ankuesi mashkull shqiptar ka njoftuar se katër të dyshuar, të maskuar kanë vjedhur një sasi të cigareve në një qendër tregtare e më pas me një veturë janë larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).