Grabitje e armatosur, i dyshuari me maska dhe nën kërcënimin e armës merr para në një barnatore në Gjilan

Gjilan – Në rrugën “7 Shtatori”, në Gjilan është raportuar për një grabitje të armatosur në një barnatore në lokacionin e lartcekur. Grabitja është kryer nga një person i dyshuar (i panjohur) mashkull shqiptar, i maskuar dhe nën kërcënim të armës-pistoletë, nga punëtorët e barnatores ka marr një shumë parash dhe ishte larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të lënduar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).