Goditet nga pakujdesia drejtuesi i motoçikletës

Kamenicë – Në rrugën “Skënderbeu” në Kamenicë i dyshuari mashkull kosovar deri sa ishte duke drejtuar veturën e tij me targa vendore, nga pakujdesia godet një motoçikletë me drejtues mashkull kosovar.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i motoçikletës dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor, më pas është liruar për në shtëpi njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).