Goditet nga pakujdesia drejtuesi i motoçikletës

Kamenicë – Në rrugën “Skënderbeu” në Kamenicë i dyshuari mashkull kosovar deri sa ishte duke drejtuar veturën e tij me targa vendore, nga pakujdesia godet një motoçikletë me drejtues mashkull kosovar.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i motoçikletës dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor, më pas është liruar për në shtëpi njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS