Godet Greta Koçi: Besimi nuk ka konkurencë

Është njëra prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për këngëtaren e njohur Greta Koçi, e cila me pozën e fundit ka goditur me thënien: Besimi nuk ka konkurencë.

Derisa vitin e kaluar ishte tejet aktive me projekte muzikore, edhe ky vit pritet të jetë me këngë të reja nga Greta Koçi.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).