Godet deputetja Bunjaku: VV në Gjilan veç do të përurojë projekte të nisura nga Lutfi Haziri

Gjilan – Deputetja Valentina Bunjaku Rexhepi ka shkruar se VV në Gjilan veç do të përurojë projekte dhe do të pres shirita të punëve të mira të Lutfi Hazirit.

Deputetja ka thënë se buxheti për Gjilanin do të jetë pa asnjë projekt të ri në vitin 2022. “VV në Gjilan veç do të përurojë projekte dhe do të pres shirita të punëve të mira të Lutfi Hazirit” ka shkruar Bunjaku./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS