Godet anësoren e rrugës, lëndohet motoçiklisti

Gjilan – Në rrugën “Skifter Arifi” në Gjilan deri tek aksidenti i trafikut ka ardhur pasi që i dyshuari mashkull kosovar ka qenë duke e drejtuar motoçikletën e tij dhe pasi që ka humbur kontrollin mbi motoçikletë ka goditur anësoren e rrugës.

Si pasojë e aksidentit të trafikut lëndime trupore ka pësuar vozitësi i motoçikletës të cilit i është ofruar ndihma mjekësore. Rasti nën hetime njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS