Gjyste Vulaj sfidon moshën, ‘ngrit’ temperaturat me pozat joshëse

Është një prej artisteve shqiptare që ka arritur t’i rezistoj moshës dhe përherë të shfaqet në top-formë.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Gjyste Vulaj për të cilën mosha mbetet vetëm numër, shkruan Indeksonline.

Gjyste mbetet një prej emrave me influencë të madhe në tregun muzikor tash e shumë vite dhe këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen.

Këngëtarja ulqinake p0ërveç karrierës së suksesshme artistike, është edhe një femër e bukur dhe me linja perfekte.

Gjyste forma e saj i ka ekspozuar edhe në këto ditë të ftohta, duke ngritur temperaturat me dukjen ekstravagante.

Ajo tregoj linjat e saj bombastiken në një fustan të gjatë me ngjyrë të zezë teksa dukej një perendeshë e vërtetë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS