Gjyste Vulaj nuk i ndjen vitet, befason me linjat trupore në top formë

Këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj, tash e shumë vite qëndron me sukses në skenën muzikore shqiptare.

Madje përgjatë viteve ajo ka sjellë shumë këngë të bukura duke bërë për vete një numër të madh fansash, shkruan Indeksonline.

Ajo përkundër karrierës së bujshme, njihet edhe për linjat e saj trupore që vazhdon ti ketë në top formë.

Edhe pse 42-vjeçare, ajo nuk heziton të paraqitet nëpër rrjetet sociale duke vënë në pah bukurinë dhe linjat trupore që e karakterizojnë. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).