Gjykata e Gjilanit falënderon praktikantët për kontributin e tyre

Gjilan – Kryetari i Gjykatës Themelore të Gjilanit, Ramiz Azizi së bashku me Administratoren, Florina Jerliu, kanë pritur të mërkurën praktikantët – vullnetarë, të cilët kanë përfunduar praktikën një vjeçare.

Me këtë rast, kryetari dhe administratorja kanë falënderuar praktikantët për kontributin e tyre për Gjykatën Themelore të Gjilanit.

Pas mbajtjes së takimit administratorja e Gjykatës, ka dorëzuar certifikatat për të gjithë të pranishmit./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS