Gjoksmadhja Enca provokon

Enca Haxhiu ka provokuar përsëri në Instagram

Këngëtarja, e cila theu rrjetin me këngën e saj më të re, “Break Dance” bashkë me Don Xhonin ka postuar një fotografi tepër provokative në rrjetet sociale.

Këngëtarja e kolme shqiptare edhe njëherë ka treguar asetet e saj, gjoksin e saj seksi por edhe të pasmet derisa ka pas një porosi interesante në statusin e saj.

“Bile edhe burri i juaj e dinë që Enca e bën më mirë”, ka shkruar ajo në anglisht. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).