Uji Dea

Gjilani transferon mbrojtësin Dajan Shehi

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Skuadra e Gjilanit ka filluar me përforcimet pas ri-organizimit të klubit. Transferi i ri tek ‘Skifterat’ do të jetë mbrojtësi nga Shqipëria, Dajan Shehi.

Shehi kalon me parametra zero te Gjilani, ndërsa që nga korriku, pas mbylljes së bashkëpunimit me Vllazninë, ishte lojtar i lirë.

Mobi Casa

Një përforcim shumë i rëndësishëm për skuadrën kosovare qe ende nuk e ka nisur sezonin e ri, me Gjilanin që pas shumë ndryshimeve dhe emërimit të trajnerit Gentian Mezani po fillon të marrë formë për të nisur edicionin e ri 2023-2024.

Ndërsa më herët mbrojtësi 26-vjeçar ka luajtur edhe me Skënderbeun dhe Partizanin./rajonipress/