Gjilani ja bon sefte Evropës me skuadrën nga San Marino, Tre Penne

SC Gjilani për herë të parë që nga themelimi i saj do të jetë në kupat evropiane.

“Bardhëkuqet” e Gjilanit do të takohen me skuadrën nga San Mario, Tre Penne.

Gjilanasit në tërheqjen e shortit kanë pasur fat, pasiqë skuadra nga San Marino nuk është ndonjë kundërshtar i cili nuk mundet të kalohet.

Gjilani ndeshjen do ta zhvillojnë si mysafirë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).