Gjilani huazon futbollistin e Feronikelit Albert Dabiqajn për Evropë

Krerët e SC Gjilanit janë akorduar që nga 5 Gushti futbollisti i Feronikelit, Albert Dabiqaj të jetë pjesë e Gjilanit për ndeshjet Evropiane.

Dabiqaj do të përforcon mesfushën e Gjilanit, për skuadrën “bardhëkuqe” të Gjilanit, ky do të jetë një përforcim mjaft i rëndësishëm në kupat evropiane./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).