Gjilani dhe Drenica ndahen në paqe

Gjilani dhe Drenica i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së 31-të në Superligën e Kosovës. Futbollistët e Drenicës me një mbrojtje të fortë dhe të sigurt, arritën të fitojnë një pikë shumë të rëndësishme në Gjilani.

Ndërsa, skuadra e Gjilanit të relaksuar nga pozita e tyre në tabelë, kishin më tepër nga loja por nuk arritën të mposhtin portierin mysafirë. Me këtë barazim Gjilani mbetet në pozitën e 4 në tabelë me 44 pikë, ndërsa në javën e ardhshme takohet me Arbërinë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS