UBT

Gjilani barazon në Mitrovicë

/ 1 minutë lexim

Skuadra e Gjilanit nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola në takimin kundër Trepҫës’89.

Në takimin e zhvilluar në Mitrovicë, e vlefshme për javën e 31-të në Superligën e Kosovës në futboll, Trepҫa’89 dhe Gjilani ndanë pikët në një lojë pa shumë raste shënimi.

UBT

Me këtë barazim Gjilani mbetet në pozitën e tretë me 47 pikë. Ndërsa, në javën e ardhshme do të takohet me Dukagjinin në Gjilan.