Gjilanasit i konfiskohet pistoleta, nuk kishte leje përkatëse

Gjilan – Në rrugën “Adem Jashari” në Gjilan, është shoqëruar në stacionin policor i dyshuari mashkull kosovar, pasi që te i njëjti është gjetur në posedim dhe konfiskuar një pistoletë me pesë fishekë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS