Gjilanasi nervozohet, e gjuan me gurë objektin e vendit të punës – arrestohet nga policia

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi i njëjti duke shprehur pakënaqësitë e tij në punë, duke gjuajtur me gurë objektin e vendit të punës ka thyer xhamin e derës.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).