Fundamenti

Gjilanasi arrestohet për organizim të skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar punëtor i një lokali, pasi që në të zhvillohej veprimtari e ndaluar bixhozi.

Mobi Casa

Gjatë bastisjes së lokalit janë gjetur dhe sekuestruar një telefon mobil dhe një DVR. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/