RCCOLA

Gjilanasi arrestohet për ngacmim dhe dhunë familjare

/ 1 minutë lexim
KKVITI

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari kosovar, pasi që i njëjti (nga një shtet tjetër) e kishte kanosur (përmes telefoni me mesazhe) viktimën femër kosovare- të fejuarën e tij dhe babain e saj.

UBT

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/