Gjilanasi arrestohet për mashtrim, e ka shitur banesën e njëjtë dy viktimave

Gjilan – Në rrugën “Idriz Seferi” në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti ka shitur banesën e njëjtë, në periudha kohore të ndryshme, dy viktimave meshkuj kosovar.

Gjatë intervistimit i njëjti ka pranuar veprën në tërësi dhe me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS