Gjermani: Dy shqiptarë të vdekur pas goditjes nga treni

Një tren ka goditur për vdekje dy persona në orët e mbrëmjes së sotme në Wiesbaden të Gjermanisë. Mësohet se viktimat janë shqiptarë nga Kosova, përkatësisht komuna e Podujevës, shkruan albinfo.ch.

Admir S. 40 vjeç dhe Leutrim S. 31 vjeç u goditën teksa po kalonin nëpër shina të trenit

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS