Gjendje mjerimi në oborrin e Spitalit në Gjilan, kudo mbeturina dhe qen endacak

Gjilan – Fotot e siguruara nga qytetari Halil Korçaj dëshmojnë për gjendjen e mjerueshme dhe të rëndë në oborrin e spitalit. Mbeturina, dhe qentë endacak të pranishëm kudo.

Gjendja në oborrin e spitalit në Gjilan sipas fotove të siguruara nga qytetari Halil Korçaj tregojnë për mjerimin e madh që e ka kapluar këtë institucion shëndetësor.

Në brendi të oborrit të spitalit shihet situatë e palakmueshme, qen endacak, mbeturina me bollëk, papastërti dhe kundërmim i tmerrshëm./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).