Gjendja alarmante e rrugëve në qytetin e Gjilanit?

Gjilan – Bashkë me të rinjët e PDK-së në Gjilan zhvilluam një aktivitet me qëllim që të pasqyrohet gjendja e rrugëve kryesore të qytetit. Duke i parë nga afër dëmtimet e rrugëve dhe duke i dëgjuar ankesat e qytetarëve dëshirojmë që t`i tregojmë Kryetarit të Komunës se e ka lënë në “LLOQ” qytetin e tij, dhe ka harruar kur është implementuar ndonjë investim në të mirën e qytetit ka shkruar Erlehta Osmani.

Ata kanë shkruar: Kujdes kur ecni, se mund të bini në ndonjë gropë dhe mund të fundoseni ngadalë ashtu sikurse ky pushtet i tanishëm./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).