KKVITI

Gjendet pa shenja jete një person i gjinisë mashkullore

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Në fshatin Livoq i Epërm, të Gjilanit njësitet policore pas pranimit të informatës, kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë vërejtur një trup të gjinisë mashkullore, pa shenja jete.

Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës, ndërsa (ende) nuk dihet identiteti i viktimës.

RCCOLA

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion njoftoi policia e Gjilanit./rajonipress/