Gili e quan Sinan Vllasaliun mbret të muzikës

Sonte Sinan Vllasaliu po mban koncert ‘live’ me performimin e hiteve të tij më të njohura ndër vite.

Ky koncert përveç adhuruesve të shumtë të artistit të mirënjohur po ndiqet edhe nga kolegët e tij.

Saktësisht këngëtarja e njohur, Gili ka publikuar një fotografi teka po përcillte koncertin e Sinanit.

“Mbreti i muzikës live Sinan Vllasaliu”, ka shkruar Gili në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtomë që Gili dhe Sinani përveç miqësisë që kanë, prej vitesh janë edhe bashkëpunëtor në projekte të ndryshme muzikore.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).