Genta më e bukur se kurrë thotë: Përfundimisht gjithçka lidhet

Këngëtarja seksi Genta Ismajli e cila aktualisht po qëndron në shtetin turk, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Së fundmi, ka goditur me një fotosesion e veshur me ngjyrë të zezë tamam si një panterë, ku si përherë shfaqet tejet joshëse, derisa godet në shenjë me thënien: Përfundimisht gjithçka lidhet.

Këngëtarja shumë shpejt pritet të dëpërtojë edhe në tregun e muzikës turke, përmes një bashkëpunimi, të paralajmëruar ditë më parë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).