Genta Ismajli fotosesion mahnitëse, vjen në super formë

Genta Ismajli ka zbuluar se shumë shpejt do të sjell një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja ndërkohë që presim për këngën e re ka realizuar një fotosesion impresionuese, shkruan Indeksonline.

Genta erdhi ‘shpërthyese’ dhe në formë të mirë në veshje elegante dhe grim profesional të realizuar nga grimerja e njohur, Sellma Kosumoviq.

Ndryshe, Genta si çdo herë mori vëmendjen edhe me linjat e saj seksi që nuk kaluan pa u vënë re./In

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).