Genta Ismajli e mahnitshme me stilin e ri të flokëve

Genta Ismajli, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo qysh në fillimet e saj ra në sy për stilin dhe mënyrën e kërcimit që bënte në paraqitjet e sa.

Këngëtarja gjilanase pati një shkëputje nga ekrani, pasi njohu dashurinë e saj, biznesmenin turk, Ustah.

E muaj më parë çifti në fjalë janë bërë prindër të binjakëve, një vajze dhe një djali.

Genta, ka lënë profesionin anash dhe i është përkushtuar dy fëmijëve të saj.

Kurse tani Genta ka publikuar disa imazhe ku shfaqet nga salloni i obdulimit. Me flokë të rregulluara bukur dhe me grim të lehtë, Genta po shkelen në pamje.

Biznesmeni turk do ta ketë të vështirë t’i rezistojë kësaj pamje të dashurës së saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS