Gashi shënon në fitoren e Colorados

Sulmuesi shqiptar, Shkëlzen Gashi, ka shënuar golin e parë në sezonin e ri me Colorado Rapids në ligën amerikane.
Ai shënoi nga penaltia në fitoren 2 me 0 ndaj Torontos.

Gashi e realizoi golin në minutën e 78-të, vetëm nëntë minuta pasi u inkuadrua në fushën e lojës.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).