Gashi shënon ndaj Montrealit të Drogbas

Shkëlzen Gashi ka shënuar për Colorado Rapids në ndeshjen ndaj Montreal Impactit të Drogbas.

Gashi e barazoi në 1:1 rezultatin, por Montreal e ka rikthyer epërsinë dhe po fiton 2:1.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).