Ganimete Abazi – Ganja, vjen me ‘Mos u pafshim’

Këngëtarja që dikur thoshte “Mirupafshim”, Ganimete Abazi – Ganja, këto ditë ka publikuar këngën e saj më të re, me titull “Mos u pafshim”, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ganimete Abazi – Ganja, ka vite që është prezente në skenën e muzikës shqipe, dhe gjithmonë ka ditur t’i prek zemrat e publikut me baladat e saja, nuk ka dyshim se dhe kjo këngë do t’jetë njëra prej tyre.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).