Futbollisti shqiptar shënon dy gola të ‘çmendur’ në Itali

Emanuele Ndoj ka shënuar dy gola mjaft të bukur në triumfin qe Brescia arriti kundër Pordenone me rezultatin 4-1.

“Dallëndyshet” janë pranë zonës së “Play-off” dhe luftojnë deri në fund për të siguruar ngjitjen në Serie A.

Mesfushori mirditor, pas ndeshjes së sotme ka folur për DAZN dhe nuk e beson atë që ka bërë.

Jashtë vëmendjes nuk ka mbetur as momenti i vështirë që ka kaluar kohët e fundit prej dëmtimit që e la jashtë fushave të blerta për gati katër muaj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS