Fulhami ofertë për Elbasan Rashanin

Disa nga futbollistët e Përfaqësueses së Kosovës janë afër të ndërrojnë mjedis.

Njëri nga ta është edhe Elbasan Rashani që së fundmi i ka siguruar fitoren Kosovës ndaj Bullgarisë.

Rashani është duke kaluar nëpër një formë fantastike me skuadrën norvegjeze Odd Ballklub.

Rashani me shokë duke e festuar fitoren ndaj Bullgarisë

Daily Mail ka raportuar se skuadra e njohur londineze Fulham ka bërë ofertë për sulmuesin vushtrrias.

Fulham ka ofruar 500 mijë euro për ti fituar shërbimet e Rashanit.

Rashani duke e festuar golin

Mbetet të shihet nëse ODD do ta pranojë ofertën e Fulham për Rashanin. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).