Françeska Jaçe ka nxehur Instagramin për 359 mijë ndjekësit e saj

Modelja dhe bukuroshja shqiptare po pushon në ishujt e Maldiveve

Françeska Jaçe ka nxehur Instagramin për 359 mijë ndjekësit e saj.

Ajo ka pozuar një foto ku tregon gjoksin e saj bombastik derisa duket bukur para telefonit të saj.

Nuk dihet se me kë është Franceska atje, por ish konkurrentja e Big Brother Albania ka shkëlqyer edhe njëherë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS