Françeska “çudit” Stambollin

Modelja dhe ylli i TV-së, Françeska Jaçe ka postuar disa foto tepër seksi në Instagram

Bukuroshja shqiptare është në Stamboll me punë, ku edhe ka realizuar një set fotografik.

Por, sot Jaçe ka zgjedhur që të tregojë gjoksin rrugëve të Stambollit dhe atë në muajin e shenjtë të Ramazanit.

Kujtojmë se në Turqi shumica e popullsisë janë praktikues dhe agjërues të rregullt të muajit të shenjtë.

Por, nuk dihet se kur i ka realizuar këto fotografi modelja shqiptare. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS