“Fol Fol”, kënga më e re nga Mimoza Shkodra

Mimoza Shkodra ka prezantuar para publikut këngën e re të titulluar, “Fol Fol”.

Ky projekt i saj është realizuar për xhirimet e fundvitit dhe tashmë është shpërndarë edhe në kanalin YouTube.

Tekstin e ka bërë Kreshnik Avdiu, ndërsa për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Wirusi.

Në ndërkohë, producent i këtij projekti ritmik është Bujar Avdimetaj.

Mimoza po ashtu duket në top formë, e veshur me një fustan të gjatë shkëlqyes gri e me flokë kaçurrele.

Shkodra krahas projekteve, këtë vit ka qenë mjaft e angazhuar me mbrëmje dhe koncerte të ndryshme muzikore. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS