Fluturon, fluturon…Shkenda Dubova

Rrallë e përmallë publikon këngë, poashtu dhe në rrjetet sociale nuk është shumë aktive, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për këngëtaren Shkenda Duboven, e cila viteve të fundit po shkëlqen më shumë si biznismene.

Gjersa së fundmi ka pozuar duke ‘fluturuar’ midis Prishtine.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS