Fluturon, fluturon…Shkenda Dubova

Rrallë e përmallë publikon këngë, poashtu dhe në rrjetet sociale nuk është shumë aktive, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për këngëtaren Shkenda Duboven, e cila viteve të fundit po shkëlqen më shumë si biznismene.

Gjersa së fundmi ka pozuar duke ‘fluturuar’ midis Prishtine.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).