Fluidi ua uron të gjithë besimtarëve myslimanë festën e Kurban Bajramit!

Kompania Fluidi me brendet e saj: Rc Cola, Red Rain, Mighty Rain, Jaffa Champion dhe vajin Floil ua uron të gjithë qytetarëve të besimit mysliman festën e Kurban Bajramit!

Edhe në këtë festë të rëndësishëm për besimtarët myslimanë, Fluidi do të jetë pjesë e tryezave në çdo familje me produktet e saj, duke mundësuar që çdo festë të shijojë më mirë.

Me fat Festa e Kurban Bajramit nga Kompania Fluidi!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).