Florim Zuka: Ka kaluar koha e kurdisjeve

Gjilan – Një status i trajnerit të Feronikelit, Afrim Tovërlanit, i cili ka aluduar në disa trajnera që po i frikësohen fillimit të kampionatit dhe i ka quajtur filozofë, ky status i trajnerit Afrim Tovërlanit, ka bërë që tw reagon Presidenti i SC Gjilanit, Florim Zuka.

Presidenti i SC Gjilanit, Florim Zuka, në postimin e Tovërlanit ka reaguar duke theksuar.
“Të lumtë Toki, nuk kemi faj ne që dikujt ju ka fut frika në palcë sikurse të kish ra bomba automike, edhe pse ne e dimë cila bombë. Nuk ka më kurdisje e pisllëqe në kampionat për atë nuk po ju konvenon frikacakëve”, ka shkruar në komentin e tij Zuka./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).