Floriana Garo po bëhet nënë për herë të dytë

Ish-prezantuesja shqiptare e cila prej vitesh është zhvendosur në Zvicër, Floriana Garo, së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të dytë.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi që ka ndarë me fansat në llogarinë e saj personale, Instagram.

“Në pritje të një djali. 6 muajshe shtatzënë”, ka shkruar ajo krahas imazhit.

E njëjta ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.

Bukuroshja shqiptare tash e disa vite është e martuar me partnerin e saj, Enis Daci dhe jetojnë në Gjenevë.

Gjithashtu, Floriana është nënë e një vajze të cilën e solli në jetë në vitin 2018. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).